راه های لاغر شدن و درمان چاقی از زبان یکونیم وجبی

یک عدد ببعی چاق و خوشگل که رو به هوا خوابیده. این ببعی لاغر نیست و از چاقی خود نیز ناراضی نیست!!!

 

برای درمان چاقی و حرکت به سوی لاغر شدن چه باید کرد ؟

تاکنون توصیه ها، ترفندها و راه حل های فراوانی برای درمان چاقی توسط پزشکان و فعالان حوزه پزشکی ارائه شده است و احتمالا شما که در حال خواندن این متن هستید بسیاری از این توصیه ها و راه حل ها را مطالعه کرده اید و در این زمینه دانشمند هستید ولی جواب دلخواهتان را نگرفته اید. شاید هم پزشکتان یک تومار رژیمی برایتان صادر کرده که حتی خرید محتویات آن ممکن است جیبتان را خالی کرده و منجر به قوز بالا قوز شود. من نیز اکنون گزیده ای از بهترین نکات یا راه های درمان چاقی را برایتان بیان میکنم ولی اگر میخواهید یکبار برای همیشه و بدون صرف هزینه و زحمت فراوان از شر چاقی خلاص شوید و به اندامی ایده آل برسید، همین حالا خواندن این متن را رها کنید و بروید سراغ مقاله صحبت های جالب یکونیم وجبی درباره چاقی  و آن را مطالعه کنید. متن پیش رو را بعد هم میتوان خواند ولی مقاله یاد شده اصلی ترین و کاربردی ترین اطلاعات را دارا میباشد و اگر خوانده نشود خواندن این نوشته یا هر نوشته دیگر توفیری ندارد. اما اگر قبلن این مقاله را خوانده اید و باز هم میخواهید از زبان منه یکونیم وجبی  حرف های بیشتری بشنوید به خواندن این متن ادامه دهید.

 

برای لاغر شدن و درمان چاقی موارد زیر را بخورید

برای درمان چاقی و لاغر شدن غذاهایی که دارای ویتامین ها مخصوصا A، B و C هستند را زیاد بخورید. برای درمان چاقی و لاغر شدن غذاهای دارای منیزیوم، سلنیوم، کروم، مس، منگنز، ید، چربی، کلسترول، پروتئین و روی را زیاد بخورید! در صورت کمبود این مواد در بدن عملکرد سیستم متابولیسم دچار مشکل شده و فرد دچار گرسنگی و اشتهای مفرط میشود و با خوردن غذای اضافه به افزایش وزن و چاقی مبتلا میشود.

 

 برای لاغر شدن و درمان چاقی موارد زیر را نخورید

برای لاغر شدن و درمان چاقی موارد بالا را بخورید ولی سعی نکنید غذاهایی که خوردنشان برای بدن لازم است را حذف کنید. در واقع شما فقط باید مواد غذایی مضر مانند چای، نوشابه و امثال آن را کنار بگذارید آن هم نه فقط برای فرار از چاقی بلکه به دلیل مضر بودن آن ها برای بسیاری از قسمت های بدن. یک رژیم غذایی لاغری خوب، نباید فرد را به نخوردن و گرسنه ماندن تشویق کند بلکه باید مواد غذایی لازم برای بدن را تامین کند و فقط اضافه ها را حذف کند. برای مثال بدن شما روزانه به مقداری پروتئین نیاز دارد و نباید مصرف پروتئین در وعده های غذایی حذف شود بلکه باید میزان آن مشخص شود تا از پرخوری آن جلوگیری شود.

 

برای لاغر شدن و درمان چاقی خودتان را گرسنه نگه ندارید

گرسنگی و تامین نکردن مواد غذایی مورد نیاز بدن برای درمان چاقی ، میتواند باعث مشکلاتی مانند پوکی استخوان و صدمه به سایر بخش های بدن شود. به جای کم کردن غذا بهتر است ترکیب غذا را به شیوه ای مناسب تغییر دهید تا فقط مواد مورد نیاز بدن مورد مصرف قرار گیرد و از پرخوری جلوگیری شود. مکانیزم بدن انسان به طوری است که اگر همه مواد مورد نیاز خود را تامین کند میتواند به عملکردی صحیح رسیده و به طور خودکار وزن بدن را به اندازه مناسب تغییر دهد.

 

برای لاغر شدن و درمان چاقی ورزش کنید ولی به میزان مناسب

ورزش کردن برای بهبود عملکرد همه اعضای بدن انسان و کاهش یا افزایش وزن مفید و لازم است ولی اگر به صورت غیر صحیح انجام شود میتواند نتیجه عکس داشته یا گاها مضر باشد. اگر برای چاق شدن یا لاغر شدن میخواهید ورزش را به برنامه روزانه خود اضافه کنید نباید از همان ابتدا ورزش و حرکات را خیلی سنگین و فشرده انجام دهید. اگر بدن آمادگی چنین حرکاتی را نداشته باشد میتواند باعث صدمه دیدن به اعضای مختلف بدن شود. همچنین ورزش و حرکاتی که با شدت زیاد آغاز شده باشد میتواند در طی مدتی کوتاه باعث زدگی یا نا امیدی فرد شود و او این اعمال را به کل کنار بگذارد. بنابراین ورزش باید به صورت ملایم شروع شده و به مرور و بر حسب نیاز افزایش یابد.

 

اگر احساس میکنید قسمتی از مطالبی که مطالعه کردید نامفهوم بود حتما اصلی ترین مقاله مربوط به چاقی یعنی  صحبت های جالب یکونیم وجبی درباره چاقی را بخوانید.  امیدوارم مطالب بنده برایتان مفید بوده باشد.

دوستدارتان یکونیم وجبی

 

 

چاقی و لاغری دو موجود عجیب اما دوست داشتنی را در تصویر میتوانید ببینید

 

 

امیدواریم از این مطلب در اسنورا لذت برده باشید … … …

 

با ما در اسنورا همراه باشید . . .

به کانال تلگرام   ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.