وال واشر 12 وات خطی و 6 وات در نورپردازی و ویژگی های آن ها

وال واشر 12 وات خطی 18 منهای 6 وات اسنورا دراز اسنورا فروشگاه snoora.ir

 

وال واشر 12 وات خطی از وال واشر های رایج و پر کاربرد در نورپردازی باغ تالار ها، ساختمان ها، پل ها و معابر شهری، استخر ها و… می باشد . این نوع از وال واشر ها بیشتر به دلیل اندازه و توان متوسطشان مورد استفاده قرار میگیرند . ما نیز سعی میکنیم در این متن اطلاعاتی را درباره این نوع وال واشر به شما ارایه دهیم . وال واشر 12 وات به همراه وال واشر 6 وات از نمونه های پر طرفدار این خانواده هستند.

در این متن درباره وال واشر 12 وات خطی میخوانید :  

  • بخش های مختلف وال واشر 12 وات خطی
  • ویژگی های این وال واشر ها
  • کاربرد این وال واشر ها
  • ساخت این وال واشر ها
  • معیار های خرید این وال واشر ها
  • نکاتی برای این وال واشر ها

 

وال واشر 12 وات خطی 3 بعلاوه 9 وات تار فروشگاه اسنورا snoora.ir تصویر ساختگی

بخش های مختلف وال واشر 12 وات خطی 

وال واشر 12 وات خطی جزء لوازم نورپردازی رایج در نمای ساختمان ها، پل های عابر پیاده و سایر اماکن است.معمولا این وال واشر ها دارای 12 عدد پاور ال ای دی POWER LED یک وات هستند . ولی میتوان آنها را با استفاده از 4 عدد ال ای دی پاور POWER LED سه وات نیز ساخت . بر روی هر یک از این ال ای دی پاور ها یک عدد عدسی یا لنز نیز قرار دارد . این عدسی ها وظیفه متمرکز کردن و هدایت نور در زاویه مورد نظر را بر عهده دارند . اگر میخواهید کمی درباره وال واشر چیست بخوانید .

 

همچنین در داخل این ابزار های روشنایی یک مدار الکترونیکی به نام درایور وجود دارد . درایور وظیفه تبدیل برق شهر به برق مورد نیاز برای روشن شدن ال ای دی LED ها را بر عهده دارد . همه عناصر یاد شده در داخل یک محفظه آلومینیومی جاسازی می شوند . این محفظه آلومینیومی دارای شیشه نیز می باشد به عنوان قاب وال واشر عمل میکند . قاب های آلومینیومی در شکل های مختلفی در بازار یافت میشوند . به همین دلیل وال واشر ها نیز میتوانند در شکل های مختلفی تولید شوند.

 

علاوه بر موارد یاد شده وال واشر ها دارای اجزای مختلف دیگری نیز هستند . قطعاتی شامل گلند فلزی ، پیچ ، پایه فلزی و قاب های بغل نیز شامل این اجزاء هستند . عملیات مونتاژ یک وال واشر معمولی کمتر از یک ساعت زمان میبرد. با این حال ممکن است حدود 24 ساعت طول بکشد تا یک وال واشر برای نصب و استفاده آمادگی پیدا کند.

وال واشر 12 وات خطی اسنورا طیف الکترونیک ssnoora.ir

 

اگر قصد خرید وال واشر دارید مرا کلیک کنید

ویژگی های وال واشر 12 وات خطی

وال واشر 12 وات خطی دارای ویژگی هایی است . افراد میتوانند با استفاده از این ویژگی های وال واشر ها دست به انتخاب و خرید مناسب ترین وال واشر بزنند . ویژگی های مانند درجه ضد آب بودن وال واشر، درجه ضد گرد و غبار بودن وال واشر، زاویه تابش وال واشر . همچنین رنگ نور وال واشر، توان وال واشر، استاندارد های مختلف وال واشر مانند ایزو . حتی شکل ظاهری وال واشر نیز از دیگر ویژگی های آن محسوب میشود . زاویه ای که وال واشر نور را در آن زاویه هدایت میکند زاویه تابش وال واشر نامیده میشود .

 

وال واشر 12 وات خطی را بر اساس ویژگی های ذکر شده در بالا میتوان به دسته های مختلفی تقسیم کرد . برای مثال وال واشر 12 وات 30 درجه سبز یا وال واشر 12 وات 30 درجه قرمز . یا حتی میتوان گفت وال واشر 12 وات 45 درجه سبز یا وال واشر 12 وات 60 درجه سبز. همانطور که میبینید بر اساس همین چند معیار ساده میتوان وال واشر ها را به دسته های فراوانی تقسیم کرد . دسته بندی این محصولات روشنایی بر اساس برند نیز از دیگر دسته بندی های آن هاست . برای مثال وال واشر های شرکت صباترانس یا وال واشر های طیف الکترونیک . اگر همین طور پیش برویم میتوانیم دسته بندی های متعدد و زیادی را برای آنها در نظر بگیریم .

 

وال واشر 12 وات خطی آبی سبز قرمز زرد با قاب عجیب غریب اسنورا snoora.ir

کاربرد وال واشر 12 وات خطی

وال واشر 12 وات خطی را میتوان در جاها و مکان های زیادی استفاده کرد . این وال واشر ها به دلایل زیادی پر مصرف هستند . مثلا از آن ها هم میتوان در نمای ساختمان ها استفاده کرد . هم برای نورپردازی درختان و گیاهان محوطه های فضای سبز . حتی در کنار دیوار ها یا پله ها نیز میتوان از آن ها استفاده کرد . اگر یادتان باشد از این وال واشر ها در بالا یا پایین پل ها و معابر شهری نیز برای زیبا سازی آن ها استفاده شده است . این وال واشر ها چیز های واقعا خوبی هستند که هر مصرف کننده ای از آن ها خوشش می آید. من خودم به شخصه از آنها خیلی راضی هستم .

موارد دیگر استفاده این وال واشر ها میتواند در سالن های نمایش و آمفی تئاتر ها باشد . طراحان صحنه های نمایش یا دکوراسیون از این ابزار برای زیبایی بخشیدن به هنر خود استفاده میکنند . از آنجایی که این وال واشر ها در انواع و رنگ های مختلف ساخته میشوند. هر مصرف کننده ای میتواند متناسب با سلیقه خود نوع مورد نیازش را انتخاب کند. همچنین آن را بخرد و استفاده کند . چه فردی که میخواهد حیاطش را نورپردازی کند و چه کسی که قصد نورپردازی خانه اش را دارد . از این ابزار میتوانند استفاده کنند و آنها را به کار ببرند .

 

ساخت وال واشر 12 وات خطی

وال واشر 12 وات خطی دارای ساختمانی نه چندان پیچیده و البته نه چندان ساده است. برای ساخت این نوع از وال واشر ها میتوانید با استفاده از آموزش های داده شده. در مقاله ساخت وال واشر رشد گیاه استفاده کنید و خودتان وال واشر رشد گیاه بسازید . به این دلیل این آموزش را پیشنهاد میدهم که میتوان گفت . تقریبا نحوه ساخت انواع وال واشر ها مانند هم است و اگر شما تنها ساخت . یکی از آنها را یاد بگیرید بقیه را نیز میتوانید درست کنید . 

وال واشر 12 وات خطی سیاه قرمز سبز آبی عجیب غریب اسنورا snoora.ir

این مقاله ای که به شما معرفی کردم شاید جزء بهترین مقاله های آموزشی در این زمینه باشد. میتوانید آن را در گوشی یا مانیتور خود باز کرده و همزمان با خواندن . آن مشغول درست کردن وال واشر مورد نظرتان شوید. به نظر من شما با این نوشته قادر خواهید بود . به راحتی برای خودتان این ابزار روشنایی را درست کرده و از آن لذت ببرید . برای درست کردن لامپ رشد گیاه نیز میتوانید از این نوشته کمک بگیرید . اما شاید هم این به طور کامل احتیاجات شما را در این زمینه فراهم نکند . ساخت این وال واشر ها کار خیلی سختی نیست و اگر با الکترونیک آشنایی اولیه داشته باشید. به راحتی میتوانید دست به تولید آنها بزنید .

 

معیار های خرید وال واشر 12 وات خطی

وال واشر 12 وات خطی همانطور که در پاراگراف های بالا به آن اشاره کردیم. دارای ویژگی های فراوانی است که آن ها را به دسته بندی های مختلف تقسیم بندی میکند. افرادی که در زمینه نورپردازی فعالیت دارند و افراد دیگر از میتوانند. از این دسته  بندی ها به عنوان معیار های خرید و انتخاب وال واشر استفاده کنند. همچنین شخص باید ویژگی های مکان و محل مورد نظر خود را نیز در نظر بگیرد . سپس با در نظر گرفتن ویژگی های مکانی به تطبیق این ویژگی ها بپردازد . با ویژگی های لوازم برق و روشنایی میتوان بهترین آنها را انتخاب نمود . مثلا برای تامین نور یک ویترین مغازه باید به زاویه تابش وال واشر توجه شود.

همچنین باید به رنگ مورد نیاز برای این طراحی و زیبا سازی نورپردازی نیز توجه کرد. وال واشر 12 وات خطی را باید به طوری در ویترین یا جای دیگر از مغازه کار گذاشت. زیبایی آن را بهبود بخشد و نمیتوان آن را به هر سلیقه ای که دلخواه بود نصب کرد . این وال واشر ها درست است که سخت جان هستند ولی باز هم باید آنها ملاطفت نمود . نباید با آن ها کشتی گرفت تا بشکنند یا صدمه ببینند . نمیدانم تا چه اندازه با من موافق هستید ولی اینهایی که میگویم را جدی بگیرید . شما میتوانید خودتان به بازار بروید و با معیار هایی وال واشر مورد نیازتان را انتخاب کنید . اما یادتان باشد که اگر در این زمینه کاملا بی تجربه هستید نوشته های دیگر ما را هم بخوانید.

 

نکاتی برای وال واشر 12 وات خطی

آیا از وال واشر 12 وات خطی راضی هستید ؟ این وال واشر ها چیز های خوب هستند ولی خب بالاخره ممکن است افرادی از آنها خوششان نیاید. اگر در زمینه برق فعالیت دارید و این وال واشر ها رضایت شما را جلب نکرد . میتوانید از پروژکتور های ال ای دی LED نیز استفاده کنید. همانطور که لامپ های ال ای دی LED از ظرافت خاصی برخوردارند. این وال واشر ها نیز داری ظرافت خاصی هستند. در ضمن اگر رضایت شما توسط این وال واشر ها جلب نشده میتوانید. با انتخاب یک رنگ و شکلی دیگر از وال واشر ها این رضایت را به دست آورید. وال واشر ها را شرکت ها و برند های مختلفی تولید میکنند. شما نیز میتوانید در صورت دلخواه از میان برند های مختلف انتخاب کنید. لامپ ال ای دی LED یک چیز دیگر است.

وال واشر 12 وات خطی عجیب غریب قرمز سبز آبی خوشگل سیاه اسنورا snoora.ir

راستی یادتان باشد نکاتی که برای وال واشر 12 وات خطی مطرح میکنیم . ممکن است تفاوت هایی نیز با واقعیت بازار الکترونیک داشته باشد. شما اگر چند لوازم نوری ال ای دی LED مانند لامپ و پروژکتور را در کنار هم قرار دهید. خواهید دید که کارایی هر کدام با یکدیگر فرق دارد.  در پایان نیز به شما توصیه میکنیم که مطالب دگر ما را هم بخوانید و لذت ببرید. این کار باعث افزایش اطلاعات شما در زمینه وال واشر ها یا سایر لوازم نورپردازی خواهد شد . میتوانید با استفاده از مطالعه این متون به اطلاعات جالبی درباره ال ای دی LED ها برسید. هر چه علم انسان بیشتر باشد شاید ثروتش هم بیشتر باشد. 

با ما در اسنورا همراه باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.